ak može activation key
ak može activation key
Treba mi keygen za SmartMovie 3.41 s60 3rd.
11.0.17 verzija
trebao bi ispravan keygen za avg 7.5 .561
tnx
angels might have been eaten.
antivirus plus firewall
kada idem na aktivaciju stoji licence number : 75TRIAL-TTS0D-P07-C01-S25N0I-93J
potrebno je unjeti ime i broj
angels might have been eaten.
moze li keygen na pm za bitdefender 2008 11.0.17. ne mogu link da otvorim nikako.
serial za Antivirus 2008 pro.. nije na mom kompu pa neznam ništ o njemu jer mi malo čudno ime zvuči za neki AV..možda default AV na windowsima..ugl treba mi serial-.... zahvaljujem..pretpostavljam vepru![]()
![]()
za ovaj AV nisam cuo i pokusao sam ga pronaci,ali nema nigdje.da se nisi zabunio?
pretpostavljam ipak da se tu radi o AVG antivirus 8.0 PRO.
ne, baš piše antivirus 2008 pro..ikona mi izgleda ko i od default AV od windowsa kojeg imaš zajedno s win
ne znam, nije moj laptop i meni je čudno i nepoznato zvučo taj AV meni više izgleda ko neki virus..stalno pronalazi hrpu trojanaca kojih nema kad skeniram s AVG..i onda kad pokušam to uklonit traži me serial broj... najbolje da ga izbrišem.![]()
Taj Antivirus Pro je ustvari spyware
Skini ovaj remover i izbrisi to prije nego napravi jos vecu stetu:
http://removal-tool.com/antivirus-2008-pro/
to sam si i mislio.slicna stvar kao i spyware sheriff.deklarira se kao antispyware,a ustvari je sam spyware.
Takvih štetočina ima brdo pa treba biti jako oprezan.
Ja sam dobio Antivirus XP 2008, i našao je 1228 virusa (trojanaca većinom)... rješio ga preko msconfig, Safe Moda i AVG-a 8.0
Ljudi treba mi Commandos - Behind enemy lines! Nikako nac punu verziju, samo one od 60-70 MB. Uspia san skinit jednu al mi tu nudi opciju kupnje ili igranje 60 min.
Zauzvrat poklanjam bilo koji cd domace muzike, mislim da ih imam aposlutno sve, eventaulno poneki fali.Hvala vam!
FORD FOCUS RS500
I like it!
Nudi kao opciju already paid, pa ond amoras upisat activation code i svoj mail. Pokusa san na netu trazit keygen, al bezuspjesno, pari ka da jos niko nije napravia crack za to.
XLR, al uploadaj, pricekat cu, i tako ove dane neman sta radit, faksa nema a vrime definitivno nije za kupanje![]()
FORD FOCUS RS500
I like it!
Zadnji uredio The Judge : 24-07-2008 u 13:33
Bookmarks