= Citat = Izvorno postao moba2007 Pregledaj post
Ne mozete nazvati iz roaminga ako ste prepaid korisnik koji je izvrsio prijenos broja u Tele2! U ponedjeljak su me nazvali iz SZK i pitali zasto sam nezadovoljan sa Tele2 mrezom (posto sam svaki put nakon razgovora sa operaterom na govornom automatu pritisnuo tipku 1 kao ocjenu). Rekao sam im da sam podnosio prigovore od kraja srpnja do danas, u vezi roaminga, i operater mi je rekao da ce taj prigovor opet proslijediti tehnickoj i nadleznoj sluzbi da se to sto prije rijesi, no naravno do sada me nitko nije kontaktirao. To ce Tele2 MOZDA rijesiti za nekoliko godina... Trebamo se svi udruziti i zvati SZK u vezi toga i zaprijeti da se vracamo starim operaterima (vip, T-Mobile) ako to ne rijese najkasnije do kraja godine, te da cemo o tome izvijestiti HAT. Ne znam kako bi oni drugacije to rijesili i ozbiljno shvatili taj problem...
Evo ja sam im pisao mail i prije nego sam službeno postao njihov korisnik.
Evo i odgovora:
Trenutno se radi na otklanjanju poteškoće s pozivanjem u roamingu te će
ista biti otklonjena u najkraćem vremenskom roku. Molimo Vas za
razumijevanje.


Stvarno je krajnje vrijeme da to riješe, ako to traje već toliko vremena. Jedan od razloga prijenosa broja mi je bio i taj što im je roaming jeftiniji nego VIP-u, a oni meni ovako. Pa kvragu, nadam se da će to riješiti bar do kraja 12.mj. i moga skijanja.

Je pisao netko u HAT. Mislim da bi trebalo?!...