
Izvorno postao
moba2007
Ne mozete nazvati iz roaminga ako ste prepaid korisnik koji je izvrsio prijenos broja u Tele2! U ponedjeljak su me nazvali iz SZK i pitali zasto sam nezadovoljan sa Tele2 mrezom (posto sam svaki put nakon razgovora sa operaterom na govornom automatu pritisnuo tipku 1 kao ocjenu). Rekao sam im da sam podnosio prigovore od kraja srpnja do danas, u vezi roaminga, i operater mi je rekao da ce taj prigovor opet proslijediti tehnickoj i nadleznoj sluzbi da se to sto prije rijesi, no naravno do sada me nitko nije kontaktirao. To ce Tele2 MOZDA rijesiti za nekoliko godina... Trebamo se svi udruziti i zvati SZK u vezi toga i zaprijeti da se vracamo starim operaterima (vip, T-Mobile) ako to ne rijese najkasnije do kraja godine, te da cemo o tome izvijestiti HAT. Ne znam kako bi oni drugacije to rijesili i ozbiljno shvatili taj problem...
Bookmarks