zimska pauza....valjda...tako je prošle god bilo samo kaj su izdali 13 epizoda do te pauze..9 epizoda izlai 14.1
http://www.tv.com/prison-break/show/...own;dropdown;2
zimska pauza....valjda...tako je prošle god bilo samo kaj su izdali 13 epizoda do te pauze..9 epizoda izlai 14.1
http://www.tv.com/prison-break/show/...own;dropdown;2
★★★★★
ljudi zasto nema na rapidshareu linkova vise, taman sam skinuo prvi paket od 8. sezone i kaze mi da nema vise ... o cemu se radi?
sad kad je najbolje prekidaju na 2mj...ccc![]()
ajde ,ajde,a kaj da moras cekat ko obicni smrtnici![]()
ne znam, movie database kaže da je 9. ep na rasporedu 19.11.
BTW cijela dosad emitirana Sezona 3 se može naći ovdje:
http://rapidshare.com/users/XEBIGW
gore su i naši titlovi
na foxu će emitirati tek za 60 dana novu epizodu
T-Mobile Iphone 4 4.3 Beta
Bookmarks