Zašto je zadnja serija ove godine?
Zašto je zadnja serija ove godine?
zimska pauza....valjda...tako je prošle god bilo samo kaj su izdali 13 epizoda do te pauze..9 epizoda izlai 14.1
http://www.tv.com/prison-break/show/...own;dropdown;2
★★★★★
ljudi zasto nema na rapidshareu linkova vise, taman sam skinuo prvi paket od 8. sezone i kaze mi da nema vise ... o cemu se radi?
sad kad je najbolje prekidaju na 2mj...ccc![]()
ajde ,ajde,a kaj da moras cekat ko obicni smrtnici![]()
ne znam, movie database kaže da je 9. ep na rasporedu 19.11.
BTW cijela dosad emitirana Sezona 3 se može naći ovdje:
http://rapidshare.com/users/XEBIGW
gore su i naši titlovi
Bookmarks