Izvorno postao rospaya Dize server preko SSH-a na remote racunalu. A koji je to mobitel? Nokia E70. A po ovom Bio-u,Nokia to ne može.
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Izvorno postao Thunderhead A koji je to mobitel? Nokia E70. A po ovom Bio-u,Nokia to ne može. Ma lol kako ne kužiš da diže preko puttya koji postoji već godinama apache na REMOTE računalu, dakle na kućnoj kanti, ja vrtim apache DIREKTNO na telefonu. l2r
Magazin za Mac korisnike Eksperti za mobilne tehnologije
Pravila foruma
Bookmarks