Kakav je wlan na njemu..? NEma ograničenja, ili..?
Kakav je wlan na njemu..? NEma ograničenja, ili..?
ja nisam primjetio niti jedno ogranicenje. imas i bookmarkse, mozes tu raditi i foldere, imas tabove.. sve u svemu je odlicno. jedno sto ne mozes gledati video na razno raznim stranicama, ali imas aplikaciju za YouTube.
ja sam tu mislio iskljucivo na WLan, posto govorim iz prespektive iPod toucha koji je isti kao iPhone (sto se WLan surfanja tice), ali nema EDGE.
Da li itko zna da li se iphone moze kod nas negdje servisirat? Naime, ako mi ikad sta rikne da znam da li ga mogu igdje popraviti. Pretpostavljam da ovlasteni servis jos ne postoji ali me zanima kaj s privatnim servisima?
Bom Chicka WahWah
kaj da upisem da se mi edge proradi????
Pitanje vezano za punjenje baterije:
U ponedjeljak mi stiže iphone iz amerika pa me zanima, da li se može puniti baterija bez da kupujem nekakve adaptere(voltaža)?
I gdje ga mogu otkljucati i po kojoj cijeni?
Može bez problema puniti ali ćeti trebati punjač za naše utičnise ili adapter (nisu ti priključci isti).
Ja sam svoj HTC kupio u USA i u kompletu sam dobio i USA i EU punjač tako da ga punim normalno. Možda i za iPhone u kompletu stavljaju i EU ponjač.
Jedino što ti nije isto kao što sam ti naveo priključak zautičnicu, za to ti treba naš punjač ili kakav adapter koji možeš kupiti.
Da li se može negdje kod nas nabaviti adapter za slušalice za iPhone?
Ovaj priključak je 3.5mm, ali očito postoji neki problem kad mi na njemu ne rade slušalice sa klasičnim 3.5mm priključkom...mislim da je stvar u dužini priključka no ispravite me ako griješim...
Bom Chicka WahWah
Postoji adapter za obične 3.5mm slušalice
http://cgi.ebay.com/3-5-3-5mm-Earpho...QQcmdZViewItem
I adapter sa mikrofonom
http://cgi.ebay.com/For-Apple-iPhone...QQcmdZViewItem
Hvala na odgovoru. Da li se kod nas što može kupiti?
Ako ne može, ima li ovdje koja dobra duša da mi to uzme preko eBay-ja, jer ja nemam kreditnu karticu, pa ne mogu uzeti. Naravno, platio bi u kešu i počastio pivom
I još jedno pitanje...koliko je osjetljiv taj priključak za slušalice...naime, svaki dan ih ukopčavam i iskopčavam pa me zanima da se ne oštete kontakti, pa nekaj rikne...jel to pametno ili?
Bom Chicka WahWah
Tak si i mislim, ali onda bih trebao uzeti od nekoga...naravno, ostavio bi svoje podatke, dogovorili bi cijenu sa isporukom, našli bi se na pivi kad stigne i to je to...
Bom Chicka WahWah
Kaj nema nitko tko bi mi učinio uslugu i uzeo adapter za iPhone preko e-Bay-ja?
Neću nikog zeznuti, nego jednostavno ne mogu uzeti sam to, jer nemam kak...
Bom Chicka WahWah
Kupio sam ga otključanog, a punim ga rek USB-a na laptopu i struje (uzeo sam za 11kn nastavak za punjačza struju)...
Uzeo sam danas in-ear slušalice (bube) os Apple-a i stanu u onaj utor, Zvuk je jako dobar.![]()
Bom Chicka WahWah
Imam još jedno pitanje...da li se može iPhone upgrade-at sa verzije softa 1.0.2 na neku višu (npr. 1.1.2 ili 1.1.3) i koliko bi to koštalo da ga negdje odnesem da mi to naprave?
Bom Chicka WahWah
Da, moze se upgradeat verzija. Mozes to i sam napravit, malo progooglaj ili idi na www.mackorisnik.com/forumu i tamo malo potrazi.
Imas tamo i ljudi koji ce ti to napravit, vjerojatno uz naknadu
jel zna netko kako podesiti edge da radi sa t-mobile web'n'walk?
evo, skužio sam..samo pod APN napišete web.htgprs i radi..
Imam par pitanja vezana za ovaj telefon:
1. Kako prebaciti kontakte sa sima na telefon?
2. Kako u Safari-ju zabraniti prikazivanje slika?
3. Gdje kupiti punjac za hrvatske uticnice?
1. tako da sinhroniziraš sim sa nekim drugim tulifonom i outlookom , pa onda prebaciš sve kontakte iz outlooka u iphone
2. ne znam
3. hama,chipoteka....samo ti treba adapter
nemam sig.
kad dolazi na nasa podrucja? kad ce se moc koristit bez ikakvih hackova?
Bookmarks