Kao i Treo uređaji, mislim da je Iphone usmjeren prije svega SAD-u. Mislim da taj uređaj neće biti zastupljen u ponudi niti jednog našeg operatera, kao što je slučaj i sa Treo uređajima. I oni su iz SAD-a, moglo ih se je kupiti u Elektromagicu, HG Spotu, Powercom-u i sl, ali ne preko naših operatera. Uređaji iz SAD-a nekako teže dolaze u ponudu hrvatskih operatera, uz iznimku BlackBerry uređaja, koji su se uspjeli probiti isključivo zbog posebne usluge Instanemail-a, koju nema ni Treo ni Iphone, pa ne očekujem neki boom u Hrvatskoj.
Iako su najavili da će sklopiti ugovor sa T-Mobile-om ili Vodafone-om, mislim da ni to nije garancija da će se pojaviti kod nas, jer je i Treo 650 i 680 u ponudi T-Mobile Germany, ali ga u T-Mobile hrvatska nije bilo. No, uskoro ćemo vidjeti....



..........a prodat če je 100% osim ako ne laže
...

Bookmarks