Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 207

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    METKOViĆ
    Mobitel
    N95 8gb
    Postova
    1.336
    Bodovi
    17.084
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fali mi ramova
    kaze se fali mi rama
    http://www.lockergnome.com/nexus/haz...-requirements/
    The Official Game Release is set for November 14th.
    valjda ce ispravit ovu fiziku s brzinom jer je stvarno nerealno da mi moze sa 250 km/h finou okuku uletit.
    R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
    I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
    Bye,bye SE modding......out of here -later.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    U kući
    Mobitel
    K610i
    Operater
    -T---Mobile-
    Godina
    34
    Postova
    255
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blizzard Pregledaj post
    kaze se fali mi rama
    http://www.lockergnome.com/nexus/haz...-requirements/
    The Official Game Release is set for November 14th.
    valjda ce ispravit ovu fiziku s brzinom jer je stvarno nerealno da mi moze sa 250 km/h finou okuku uletit.
    sorry!!!

    ae dobro sad, igra mi radi bez imalo štekanja samo što ima malo nerealnih dijelova u igri.
    ...plug it in my soul, I'm a renegade riot gettin' out of control, I'm a keepin' it alive, and continue to be, flying like an eagle to my destiny...

  3. #3
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Hrvatska nažalost!
    Mobitel
    Iphone 4 16GB, E72
    Operater
    [t]-mobile
    Postova
    1.138
    Bodovi
    13.359
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.359, Nivo: 27
    Bodovi: 13.359, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    instalirao sam, odigrao, izbrisao, zandnji dobar nfs je bio hp
    T-Mobile Iphone 4 4.3 Beta


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. 402 street race
    By bbbrljo in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 121
    Posljednji post: 26-06-2007, 23:18
  2. VŽ Street Race 402
    By alex1 in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-07-2006, 23:09
  3. Street race Osijek 2006
    By Šile in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 29-06-2006, 01:44
  4. Street Legel Racing: Redline
    By cyberphere in forum Igre
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 24-06-2006, 01:35
  5. Street Legal Racing
    By Brunek in forum Igre
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-11-2004, 23:09

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove