= Citat = Izvorno postao _Maniac_ Pregledaj post
a tako jedino... al i to je onak pothvat.... jer ipak je to 15L ...
Vidil bi ti da je to lako....
AL drugi dan nakon par sati sna,krepavaš.... LOL uuostalom zato je maturalac tu....

Nego,jednu večer nas se skupilo 30-tak i popili smo oko 400 pivi (limenke) LOL
Da samo vidiš sliku od piramide......