Neće, nekaj se shebe, a ja nisam majstor od toga, vraćam se na Yuet 1.9
EDIT: nekaj sam gadno sjeee... nemrem niš.. lol... bolje da ja to prepustim onima koji se kuže... na servis hahaha![]()
Neće, nekaj se shebe, a ja nisam majstor od toga, vraćam se na Yuet 1.9
EDIT: nekaj sam gadno sjeee... nemrem niš.. lol... bolje da ja to prepustim onima koji se kuže... na servis hahaha![]()
Zadnji uredio Normalnofobicna : 28-09-2007 u 14:24
Bookmarks