Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Threaded View

  1. #8
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neće, nekaj se shebe, a ja nisam majstor od toga, vraćam se na Yuet 1.9

    EDIT: nekaj sam gadno sjeee... nemrem niš.. lol... bolje da ja to prepustim onima koji se kuže... na servis hahaha
    Zadnji uredio Normalnofobicna : 28-09-2007 u 14:24


 

Slične teme

  1. i..........kakav je EF81 ?
    By black_hole_sun in forum Benq-Siemens (svi modeli)
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-01-2007, 23:09
  2. Ima netko SA6, kakav je?
    By turando in forum Panasonic
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 16-03-2006, 22:21
  3. Jel ima kakav riječnik?
    By paja.patak in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-03-2006, 12:30
  4. cx70, kakav je?
    By borisd in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 07-09-2005, 19:54

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove