Ma krenula sam ga flashat sa Diabolicom, pa je na kraju ispalo failed... Nisam mogla upalit mob, niti pomoću * i # niti ikak, kao da si izvadio bateriju pa niš ne radi...
Night_whisper mi je pokušavao pomoći prek MSN-a i bezuspješno... I onda sam otvorila PK2 tools i klikala po redu kaj se našlo, pa je odjednom proradio i sad ga idem flashat natrag sa Yuetom dok ne pročitam par tisuća stranica tutoriala...![]()



Odgovori uz citat

Bookmarks