= Citat = Izvorno postao vladobrad Pregledaj post
Nije svakome touchscreen prednost. Meni osobno je vrlo nepraktičan za svakodnevnu upotebu.
@Vepar; evo na što sam ja mislio...

Jedino je to što mi smeta što je svaka nova motorola popljuvana od korisnika recimo SE-a i Nokie. Ok, možda je motorola slabija korporacija, ali stanite malo. Ono što se sa motorolom može napraviti, ne može se sa niti jednim drugim modelom. To je valjda najprilagodljivija marka mobitela koja postoji.