ovako, naslov teme je Motorola RIZR Z10!
odsad nadalje i ubuduće tko bude pričao o tatama, Nokiama, te ne daj Bože vrijeđao bilo koga suočava se sa rizikom udaljavanja s foruma. valjana rasprava je uvijek dobrodošla, zato sam i ostavio ovu temu, no sve van toga nije primjereno


Odgovori uz citat


Bookmarks