da si imao jedan i drugi,vidio bi da nije...ti pričaš šta čitaš,ja pričam prema svojim iskustvima...
+da ne vrijedi pričati,jer nemaš pojma o čem pričaš..opet kažem da ico traži programe ostao bi na uiq ili bi probao sa wm,symb nikako ,to je igračka za navedene..pa dolazim do zaključka ako mu ne treba noviji symb,nema razloga odabere e50,mislim da ipak bude na kraju jer ga nije imao...


Odgovori uz citat


Bookmarks