ja bi uzeo e50,nokia n70 mi nije nekako simpatičan!mobitel ima ekran,kameru,symbian ali opet !e50 je ljepši!
ja bi uzeo e50,nokia n70 mi nije nekako simpatičan!mobitel ima ekran,kameru,symbian ali opet !e50 je ljepši!
Fala Bogu,ča san Istrijan!!
F.C. INTER
Bookmarks