Izvorno postao Denis Ako ideš preko bluetootha najprije ručno pokreni za određeni mob serial port Ja idem preko BT-a i netrebam ić ručno pokrenut serial port. Samo kliknem na spajanje u programu i spoji se...
Pravila foruma
Bookmarks