Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 130

Threaded View

  1. #3
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Virovitica
    Mobitel
    Sony Ericsson P1
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    54
    Postova
    24
    Bodovi
    8.663
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.663, Nivo: 22
    Bodovi: 8.663, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gospodo, do sada sam koristi MyPhoneExplorer sa više SE aparata W810, K800 i radilo je sve fanstaticno. Danas sam se ponovio u HT-u sa P990i. Skinio sam zadnju verziju MyPhoneExplorer 1.6.1 i sad nastaju problemi. Racunalo je prepoznalo mobitel, instalirali se Ports COM 17 i 18. Kad pokrenem program postavke, spajanje i trazi telefon program ne pronalazi aparat. U programu pod Port stoje portovi COM 17 i 18 koje je pronasao P990 prilikom instaliranja. Inace to spajanje sam pokusao preko BT. Jel to moguce da program ne podrzava P990i ili je problem u necem drugome.
    Zadnji uredio Tomislav : 07-07-2007 u 12:04


 

Slične teme

  1. NAV4ALL: pitanja i odgovori
    By Dylan57 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 26-11-2007, 15:34
  2. My Phone Explorer pomoć
    By marko67 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 05-08-2007, 23:31
  3. Najave novih modela 2006 - locked deleted
    By whiteboy in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-09-2006, 22:17
  4. Phone explorer za SE
    By Dariolo in forum Općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-09-2006, 18:39
  5. S65 i phone explorer problem
    By flOoKi in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 26-09-2005, 19:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove