Baci oko na temperaturu komponenti... Zna se dogodit da mu bude vruce pa se sam resetira. Mozda ti grafulja proizvodi toliko topline da smeta ostalim komponentama,eventualno ugradi jos jedan vent na kuciste da "izvlaci" topli zrak...![]()
Baci oko na temperaturu komponenti... Zna se dogodit da mu bude vruce pa se sam resetira. Mozda ti grafulja proizvodi toliko topline da smeta ostalim komponentama,eventualno ugradi jos jedan vent na kuciste da "izvlaci" topli zrak...![]()
jesi reinstaliro winse nakon ubacivanja nove grafulje?
skini everest pa pogledaj temperature...
pa bilo bi potrebno zbog prijasnjih drivera...
nisam ovo prije vidio. vrlo vjerojatno je vezano za temprerature, možda kad si mijenjao komponente nije sve sjelo kako treba, ili da se iz nekih razloga više grije nego što je to potrebno. odi u bios i namjesti da ti pišti onaj iritantni zvuk na matičnoj kad se dosegne kritična temperatura na procesoru. tako ćeš najsigurnije znati dal je do temperature, jer i everest nekad prikazuje nepravilne temperature.
Bookmarks