Nvidia
Ati (amd-sada)
svejedno mi je
krivo mislis x2900xt trenutno razvaljuje jer 2x 2900xt cjenovno dode kao 1 8800Ultra a ima bolje performanse
Izvorno postao Bullet1 krivo mislis x2900xt trenutno razvaljuje jer 2x 2900xt cjenovno dode kao 1 8800Ultra a ima bolje performanse Ja mislim da su i Nvidia i ATI uvijek tu negdje ali vise volim Nvidiu i uvijek cu imat Nvidiu!
My mind on money, Money on my mind.
Pravila foruma
Bookmarks