Nvidia
Ati (amd-sada)
svejedno mi je
6800 LE nije nesto? si ju probo otkljucat? 6xxx serije su proslavljene serije nVidie
Izvorno postao Bullet1 6800 LE nije nesto? si ju probo otkljucat? 6xxx serije su proslavljene serije nVidie mislim nije savrsena ima i boljih I kako mislis jesam je probo otkljucat?
My mind on money, Money on my mind.
iz odgovora se da zakljucit da nisi btw OC grafe...
Izvorno postao Bullet1 iz odgovora se da zakljucit da nisi btw OC grafe... Nisam je probo otkljucat!
Pravila foruma
Bookmarks