Nvidia
Ati (amd-sada)
svejedno mi je
Trenutno koristim ati, ali nvidia rulzZz definitivno je meni best
red bull je zakon!!!!!!!!!!!!! BALKAN-MEDIA
Pravila foruma
Bookmarks