Izvorno postao malena bas ste cjepidlake, BOLJE ISTA, NEGO NISTA ! točno to! dosad je bilo 0kn, pa se nitko nije žalio što nema bonusa, a sad kao nije dovoljno... inače, da bi se na simpi za 100kn dobile 24, moraš biti u mreži više od 4 godine, a, teletina ni ne postoji toliko dugo...
. If they don't have chocolate in Heaven, I ain't going.
Pravila foruma
Bookmarks