Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4
Prikazujem rezultate 76 do 95 od 95

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    SE xperia neo
    Godina
    41
    Postova
    681
    Bodovi
    11.876
    Nivo
    26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nisam ni ja dobila...
    Behind Every Bitch Is A Man That Made Her That Way

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Mobitel
    SE k550i
    Operater
    TELE2
    Postova
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja još uvijek nisam dobio bonus za 10.mjesec...
    Zadnji uredio poklon : 12-12-2007 u 21:40

  3. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE W810i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    686
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    meni se danas pojavilo još 13kn na računu. nije da se žalim, ali čudan je broj budući da sam zadnji put uplatila bon od 50kn i još nije prošao 15. u mjesecu...
    .
    If they don't have chocolate in Heaven, I ain't going.

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sony Xperia M
    Operater
    HT
    Postova
    514
    Bodovi
    15.555
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.555, Nivo: 30
    Bodovi: 15.555, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni je isto sjela neka lova na racun. Ne znam tocno koliko, sam znam da imam vise nego prethodni put kad sam provjerio.

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb/Dubrovnik
    Mobitel
    iPhone, EF81, MDA Compact
    Operater
    T i Tele
    Postova
    165
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kako se akivira bonus program? nisam nasao nista na njihovoj stranici. korisnik sam vec 5-6 mjeseci

  6. #6
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE W810i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    686
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da, maknuli su to sa svojih stranica...čudno...
    pogledaj prvi post u temi, tamo piše. mislim da šalješ poruku: +bonus na 888
    .
    If they don't have chocolate in Heaven, I ain't going.

  7. #7
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    SE xperia neo
    Godina
    41
    Postova
    681
    Bodovi
    11.876
    Nivo
    26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    meni su jucer nadoplatili 15kn za 10mj, napokon! zvali su me iz SZK da mi kazu da je nadoplaceno i da se ispricavaju

    tako treba, ulizivat se korisniku
    Behind Every Bitch Is A Man That Made Her That Way

  8. #8
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Mobitel
    SE k550i
    Operater
    TELE2
    Postova
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i meni su u ponedjeljak nadoplatili bonus za 10.mjesec sa 15kn
    !!! i zvala me žena iz SZK i ispričala se zbog kašnjenja,da neće više biti problema,itd.... baš lijepo od njih..
    VELIKA POHVALA TELETU!!!

  9. #9
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sony Xperia M
    Operater
    HT
    Postova
    514
    Bodovi
    15.555
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.555, Nivo: 30
    Bodovi: 15.555, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni poruka ne dode, ali recimo u prvom mjesecu sam primjetio da odjednom imam dvadesetak kuna vise na racunu. I ne radi se o onoj akciji za 12., 1. i 2. mjesec.

  10. #10
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @malena
    Moja zena se je prijavila jos dok je bio aktualan (cca. 2007) i znam da je u 1.mjesecu 2010. na uplacnih 100kn dobila 20kn (bez sms, samo novci se pojave)
    Znaci, radi ali se ne mozes vise prijaviti!

  11. #11
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Potpisujem, i meni pare kapnu od bonus programa. Samo vidim da imam vise para na racunu

  12. #12
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    SE xperia neo
    Godina
    41
    Postova
    681
    Bodovi
    11.876
    Nivo
    26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a smrc. zato kaj imam drugi tele2 broj pa sam si htjela to aktivirat.
    ja dobijem svaki x oko 24 kn
    Behind Every Bitch Is A Man That Made Her That Way

  13. #13
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Isola di Veglia
    Mobitel
    SGS4, SGN3
    Postova
    608
    Bodovi
    17.457
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Bodovi: 17.457, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne vidim razlog za brundanje i prigovaranje.
    Napravio sam mali usporedbu i došao do sljedećih rezultata uzimajući u izračun najniže cijene poziva unutar mreže koje pojedini operater nudi.
    Tasifa Simpa ekipa sa najnižom cijenom poziva unutar mreže 0,49 kn/min
    Tarifa Blabla kikiriki sa najnižom cijenom poziva unutar mreže 0,29 kn/min
    Ako je korisnik u mreži 12-24 mjeseca i mjesečno uplaćuje 100 kn za simpu bonus iznosi 9 kn.
    Ako je korisnik u mreži 12-24 mjeseca i mjesečno uplaćuje 100 kn za blabla bonus iznosi 7,5 kn.
    Jednostavnom matematikom da se izračunati da krisnik simpe unutar mreže sa dobivenim bonusom može razgovarati 18,36 min, a korisnik blabla 25,86 min.
    Moram napomenuti da se u tarifi simpa ekipa naplaćuje uspostava poziva pa će dobiveni bonus iscuriti i brže.
    Tele2 bonus počinje davati već nakon 3 mijeseca korištenja dok to simpa daje tek nakon 6 mjeseci.
    Tko laže, taj i krade,
    tko krade još je u Vladi ne u Remetincu.
    Sve je dobro dok ne tuku !

  14. #14
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Denis Pregledaj post
    Ne vidim razlog za brundanje i prigovaranje.
    Napravio sam mali usporedbu i došao do sljedećih rezultata uzimajući u izračun najniže cijene poziva unutar mreže koje pojedini operater nudi.
    Tasifa Simpa ekipa sa najnižom cijenom poziva unutar mreže 0,49 kn/min
    Tarifa Blabla kikiriki sa najnižom cijenom poziva unutar mreže 0,29 kn/min
    Ako je korisnik u mreži 12-24 mjeseca i mjesečno uplaćuje 100 kn za simpu bonus iznosi 9 kn.
    Ako je korisnik u mreži 12-24 mjeseca i mjesečno uplaćuje 100 kn za blabla bonus iznosi 7,5 kn.
    Jednostavnom matematikom da se izračunati da krisnik simpe unutar mreže sa dobivenim bonusom može razgovarati 18,36 min, a korisnik blabla 25,86 min.
    Moram napomenuti da se u tarifi simpa ekipa naplaćuje uspostava poziva pa će dobiveni bonus iscuriti i brže.
    Tele2 bonus počinje davati već nakon 3 mijeseca korištenja dok to simpa daje tek nakon 6 mjeseci.
    Zaboravio si napomenuti da cijena kod t-mobilea od 0,49 lipa vrijedi samo od 19-7 radnim danom, vikendom i praznikom.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4

Slične teme

  1. Odgovora: 53
    Posljednji post: 02-06-2012, 07:08
  2. Odgovora: 23
    Posljednji post: 16-06-2007, 12:36
  3. Prijedlog: spajanje foruma "DECT telefoni" sa "Fiksni operateri"
    By Compov in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 27-04-2007, 15:03
  4. Iz "sit" u "pdf" format...koji program?
    By selinof in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-2007, 20:18
  5. Promotivna TELE2 bla bla ponuda "Ruksak mukte!"
    By sms freak in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 15-09-2006, 16:23

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove