Isto,Koristio Mac,vratio se piceku.A o ipodu: da se itunes,ili bilo koji drugi program ne mora UOPĆE koristiti,da nema toliko ugrađenog DRM-a,da mogu zamijeniti vražiju bateriju kad krepa.
Isto tako sa iphoneom-Radi samo na jednoj mreži,preslaba baterija koja će krepat na pola ugovora(A Števa Poslić će zamijenu lijepo naplatit,jer to ne ulazi u garanciju(!)),nema nekih funkcija koje imaju low end mobovi,cijena.
Ali to nije ništa prema onome što ne samo iPhone,nego i svaki proizvod koji je izašao iz Apple-a u zadnjih 10 godina oduzima od korisnika- mogučnost izbora.
A kad nema izbora,nema ni zabave.
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Bookmarks