Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 132

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Operater
    VIP,T-mobile
    Postova
    183
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao coma_zgb Pregledaj post
    e ljudi, ali isti ste kao oni idoti koji su cekali dva dana za iphone, isti, samo suprotna strana. zanima me koliko vas je koristilo neki mac, vecina nije previse ni ipod koristila. samo pljujete po necemu zato sto je popularno a niko jos nema pojma kakav je uopce iphone, bitno da se pljuje. ne kazem ja da je apple najbolji niti je ipod najbolji niti je iphone najbolji, ali nije ni smece
    KOristio MAC, vratio se svojem PC-u. Za Ipod bi reko da je odličan da se nemora koristit onaj idiotski iTunes.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Santa Zagabria, Fubarstan.
    Mobitel
    isusfon
    Operater
    teletina
    Postova
    247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Ranger Pregledaj post
    KOristio MAC, vratio se svojem PC-u. Za Ipod bi reko da je odličan da se nemora koristit onaj idiotski iTunes.
    Isto,Koristio Mac,vratio se piceku.A o ipodu: da se itunes,ili bilo koji drugi program ne mora UOPĆE koristiti,da nema toliko ugrađenog DRM-a,da mogu zamijeniti vražiju bateriju kad krepa.

    Isto tako sa iphoneom-Radi samo na jednoj mreži,preslaba baterija koja će krepat na pola ugovora(A Števa Poslić će zamijenu lijepo naplatit,jer to ne ulazi u garanciju(!)),nema nekih funkcija koje imaju low end mobovi,cijena.
    Ali to nije ništa prema onome što ne samo iPhone,nego i svaki proizvod koji je izašao iz Apple-a u zadnjih 10 godina oduzima od korisnika- mogučnost izbora.

    A kad nema izbora,nema ni zabave.
    OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Savjeti , pomoć, prvi symbian ....
    By Aureus in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 26-11-2006, 12:25

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove