uostalom šta fali apple-u,ja imam ipod i radi ko urica
Nokia 3410>Nokia 2100>Nokia 3220>Siemens C65>Nokia 6610i>Sony Ericsson D750i>Sony Ericsson W850i Carpe diem
Izvorno postao kljukica_kviki uostalom šta fali apple-u,ja imam ipod i radi ko urica Da quotam Krompirka: Izvorno postao Krompirko a osim svega toga navedenog, mene užasno živcira apple software za sinkronizaciju... cijeli prokleti itunes... odvratno A to što je Krompirko rekao,to je istina živa.
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Pravila foruma
Bookmarks