Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 132

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb Grad
    Mobitel
    SE W850i
    Operater
    T-mobile
    Postova
    259
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uostalom šta fali apple-u,ja imam ipod i radi ko urica
    Nokia 3410>Nokia 2100>Nokia 3220>Siemens C65>Nokia 6610i>Sony Ericsson D750i>Sony Ericsson W850i
    Carpe diem

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Santa Zagabria, Fubarstan.
    Mobitel
    isusfon
    Operater
    teletina
    Postova
    247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao kljukica_kviki Pregledaj post
    uostalom šta fali apple-u,ja imam ipod i radi ko urica
    Da quotam Krompirka:

    = Citat = Izvorno postao Krompirko Pregledaj post

    a osim svega toga navedenog, mene užasno živcira apple software za sinkronizaciju...
    cijeli prokleti itunes...

    odvratno
    A to što je Krompirko rekao,to je istina živa.
    OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Savjeti , pomoć, prvi symbian ....
    By Aureus in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 26-11-2006, 12:25

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove