Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 132

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Dec 2002
    Lokacija
    zagreb,maksimir
    Mobitel
    SL45i, SL55, K750
    Operater
    vip.me
    Godina
    39
    Postova
    4.327
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ni ipod nije malen pa je opet kao za fashion gurue.
    @speedcast ovo je ocito islo na mene, pa evo nisam cijeli u appleu, imam ja i palm tungsten tx

  2. #2
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    5800XM/HP iPAQ910/Centro
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    530
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao coma_zgb Pregledaj post
    ni ipod nije malen pa je opet kao za fashion gurue.
    @speedcast ovo je ocito islo na mene, pa evo nisam cijeli u appleu, imam ja i palm tungsten tx

    O pa onda smo obojica Palmianeri:-) Radije si kupi neki Treo pa makar i sa windowsima.... Mada da je cijena upola manja-možda bi i bilo o.k. kupiti ga, ali ovako su nam (korisnicima) bacili rukavicu u lice (koji bezobrazluk-900$ i još te vežu ugovorom). Pa zatu lovu kupiš polovni auto!
    Nokia 3300 >SE T300 >3650 >N-gage > p800 >Trēo 600 > MDA Compact > MDA Compact 2 > Palm Treo 650 > E61i >BlackBerry 8300 Curve>Palm Trēo 680 /Nokia E71/Palm Centro>HP iPAQ 910c, Nokia 5800 XM, Palm Centro.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Savjeti , pomoć, prvi symbian ....
    By Aureus in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 26-11-2006, 12:25

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove