ni ipod nije malen pa je opet kao za fashion gurue.
@speedcast ovo je ocito islo na mene, pa evo nisam cijeli u appleu, imam ja i palm tungsten tx![]()
ni ipod nije malen pa je opet kao za fashion gurue.
@speedcast ovo je ocito islo na mene, pa evo nisam cijeli u appleu, imam ja i palm tungsten tx![]()
O pa onda smo obojica Palmianeri:-) Radije si kupi neki Treo pa makar i sa windowsima.... Mada da je cijena upola manja-možda bi i bilo o.k. kupiti ga, ali ovako su nam (korisnicima) bacili rukavicu u lice (koji bezobrazluk-900$ i još te vežu ugovorom). Pa zatu lovu kupiš polovni auto!
Nokia 3300 >SE T300 >3650 >N-gage > p800 >Trēo 600 > MDA Compact > MDA Compact 2 > Palm Treo 650 > E61i >BlackBerry 8300 Curve>Palm Trēo 680 /Nokia E71/Palm Centro>HP iPAQ 910c, Nokia 5800 XM, Palm Centro.
Bookmarks