Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Tema: bicikli

Hybrid View

  1. #1
    Banned Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    N90
    Operater
    091
    Godina
    39
    Postova
    942
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    xlr -ne slazem se s tobom, male su sanse da shebes bicikl ako se ne bavis prof., a ovaj bicikl od 2500je i previse je za neprofesionalce. kad se time konstantno bavis, onda fakat bicikl mora biti jako izdrzljiv, a to sto ti par puta napravis kakav crosscountry i to ljeti kako kaze Coma_zgb..znas. sta sam ja sve prije radio sa svojim limexom(brijem da je to bio najkvalitetniji model navedene marke-900kn) pa i dan danas je u voznom stanju, osim sto su mu nakon 3god otisli lezajevi od pedala, al to sam sredio za 40kn. super bicikl, mali trosovi odrzavanja, izdrzljiv,super kocnice, super mjenjac-kvalitetom u rangu skupljih bicikla,suspenzije izdrzljive,kao nov je i sad nakon 5god...vozio bih ga i sad, al mi je premali, na zalost.
    jos nesto, znate one likove koji se po gradu furaju biciklima od 5000-15000kn, nekako njusim da takvih ima i ovdje

  2. #2
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao vjeko Pregledaj post
    xlr -ne slazem se s tobom, male su sanse da shebes bicikl ako se ne bavis prof., a ovaj bicikl od 2500je i previse je za neprofesionalce.
    Ne moraš se profesionalno baviti biciklizmom da bi pao i slomio/iskrivio nešto. Taj dio koji si slomio/iskrivio je mogao biti izdržljiviji i kvalitetniji (pedale, volan, vilica, ležajevi..).

    = Citat = Izvorno postao vjeko
    kad se time konstantno bavis, onda fakat bicikl mora biti jako izdrzljiv, a to sto ti par puta napravis kakav crosscountry i to ljeti kako kaze Coma_zgb..
    XC (kros kantri) je stil vožnje, a stil vožnje ti određuje koji ćeš bike kupiti. Za downhill bi se tvoja limexica raspala na sastavne dijelove (i moj bike bi se raspao, ništa osobno, samo gledam realno). Na cesti možeš voziti sve vrste bajkova, neke teže, neke lakše. ček dis aut! Uglavnom, bicikl vozim svaki dan, pretežno istom (poznatom) rutom, 2 sata u prosjeku, a ruta se sastoji od raznih podloga. Da sam mislio kupiti bike za do faksa i nazad - kupio bi limexicu.. ili ponicu koju nitko ne bi htio ukrasti

    = Citat = Izvorno postao vjeko
    jos nesto, znate one likove koji se po gradu furaju biciklima od 5000-15000kn, nekako njusim da takvih ima i ovdje
    Njušim ih i ja i samo ću dodat, da sam imao više para u trenutku kupnje bajka - sve bi dao!

    Ima dobar članak za one koji kupuju bike: link
    Keep calm and fastboot oem unlock.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. bicikli i drugi hobiji
    By coma_zgb in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 71
    Posljednji post: 25-08-2003, 16:43

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove