Pa kaj se ima strgat ako se normalno vozis, a pogotovo po gradu. Bicikl do 2k kuna dušu dalo.
Pa kaj se ima strgat ako se normalno vozis, a pogotovo po gradu. Bicikl do 2k kuna dušu dalo.
a tko je reko da ću po gradu voziti...
@smogy a di bus ga vozio??Lol.. si kupio bickl nosace za auto? il to sve dobivas s tvojom full opremom
@xlr ja sam se znao s limexom spustati po svakakvim grbavim brdima,pa je izdrzao. pogotovo u onom dijelu koji međi s Bukovcem i sjevernim dijelom maksimira-ruta pocinje u podrucju maximira posveceno hrv braniteljima, ta ruta oko 5000km, je predobra, kombinacija asfalta, šodra, 'grbave' zemlje s ostrim kamenjem, te razno raznih grana po putu, bio na zemlji il asfaltu.. predobra ruta. kad si kupim bicikl, idem odmah tamo, jedva cekam.
ne dobije se to...žao mi je...
Bookmarks