sad vidin da san zaboravio napisat da je to datoteka customize.xml i u biti je jedino ona važna za customization, ostalih se stvari ionako svak želi rješit
cekaj znaci mogu sve izbrisat (mislim na fajlove kao DESKTOP_HOOK_2.itm ili FM_SOUNDS_HOOK_1.itm) i samo imat customize.xml?
ubiti skinem neki europe custom pack i sam dodam <allowed-language>hr</allowed-language>
cekaj znaci mogu sve izbrisat (mislim na fajlove kao DESKTOP_HOOK_2.itm ili FM_SOUNDS_HOOK_1.itm) i samo imat customize.xml?
ubiti skinem neki europe custom pack i sam dodam <allowed-language>hr</allowed-language>
Izvorno postao God's Servant
nema šunse, nije to tako jednostavno. uglavnom kod cust packa su koliko sam ja shvatio najbitniji certifikati, a branding fajlovi bi se možda i moglinekako maknuti - čačkanjem po xml fajlu
ako maknes certifikate neces moci ukljucit mob , pisat ce ti configuration error
Bookmarks