Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Mobitel
    SE k610
    Operater
    T-mobile
    Postova
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sad vidin da san zaboravio napisat da je to datoteka customize.xml i u biti je jedino ona važna za customization, ostalih se stvari ionako svak želi rješit

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mariik Pregledaj post
    sad vidin da san zaboravio napisat da je to datoteka customize.xml i u biti je jedino ona važna za customization, ostalih se stvari ionako svak želi rješit
    cekaj znaci mogu sve izbrisat (mislim na fajlove kao DESKTOP_HOOK_2.itm ili FM_SOUNDS_HOOK_1.itm) i samo imat customize.xml?

    ubiti skinem neki europe custom pack i sam dodam <allowed-language>hr</allowed-language>

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    Trenutno X1 5130xm
    Operater
    BonBon Vip
    Godina
    35
    Postova
    1.416
    Bodovi
    9.429
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dida1337 Pregledaj post
    cekaj znaci mogu sve izbrisat (mislim na fajlove kao DESKTOP_HOOK_2.itm ili FM_SOUNDS_HOOK_1.itm) i samo imat customize.xml?

    ubiti skinem neki europe custom pack i sam dodam <allowed-language>hr</allowed-language>
    = Citat = Izvorno postao God's Servant Pregledaj post
    nema šunse, nije to tako jednostavno. uglavnom kod cust packa su koliko sam ja shvatio najbitniji certifikati, a branding fajlovi bi se možda i moglinekako maknuti - čačkanjem po xml fajlu
    ako maknes certifikate neces moci ukljucit mob , pisat ce ti configuration error



    brand fajlovi se mogu maknut na objasnjeni nacin


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. w800i ili v630
    By bostos in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 25-03-2007, 16:22
  2. K750 VS. V630 i neka pitanja vezana uz te mobove
    By SE K750... in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 29-10-2006, 12:14
  3. SE K750i vs. SE V630
    By NiX@tHeG4M3R in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 15-08-2006, 19:53

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove