ova mi se fakat sviđa.
http://www.laneros.com/showthread.php?t=74053
pogotovo zato kaj ima yoystick od w800 koji je bolestan, naravno dok ti ne ispadne ona mala gumica koja svima ispada.
ova mi se fakat sviđa.
http://www.laneros.com/showthread.php?t=74053
pogotovo zato kaj ima yoystick od w800 koji je bolestan, naravno dok ti ne ispadne ona mala gumica koja svima ispada.
Nema osobe koje se ja bojim,
osim dragog Boga, jer je razlog što postojim
Bookmarks