Ja cu ovo probat napravit na svom w810i samo kad bih još znao da netko hoće moju crnu a on meni narandžastu bočnu stranu, a od k750i bi onda čak i kupio cijelu masku

i da jel zna netko kolko košta onaj toraks?

http://www.howardforums.com/showthre...7&page=1&pp=15