Izvorno postao Most Wanted znam da ima trgovina u zg ali ne znam kak se zove ulica saznaj dobro onda,kak se zove trgovina Red Dwarf:Kod kakvog stabla
Nokia 3410>Nokia 2100>Nokia 3220>Siemens C65>Nokia 6610i>Sony Ericsson D750i>Sony Ericsson W850i Carpe diem
Izvorno postao kljukica_kviki saznaj dobro onda,kak se zove trgovina Red Dwarf:Kod kakvog stabla a imas neko drvo dost je blizu ceste,trgovine a trgovina je socijala , stari i ja smo se 5-6 puta vozili u krug po toj ulici ... ...dok nismo nasli trgovinu...
Pravila foruma
Bookmarks