Izvorno postao Most Wanted frend je kupio u optimum-u za 1207 kn pretpostavljam onda high speed,malo previše para za mene jel znaš kolko košta od 2 GB "normalna" i high speed
Nokia 3410>Nokia 2100>Nokia 3220>Siemens C65>Nokia 6610i>Sony Ericsson D750i>Sony Ericsson W850i Carpe diem
Izvorno postao kljukica_kviki pretpostavljam onda high speed,malo previše para za mene jel znaš kolko košta od 2 GB "normalna" i high speed obicnu se ne isplati uzimat jer ce ti jaaaaaako usporit mob 2gb obicna 2gb extreme(<=ovu cu si ja kupit )
Pravila foruma
Bookmarks