pa normalna i je high speed...sto nije... znam sa sandisk ima pro, ultra extreme II, extreme III i extreme IV
Izvorno postao Red Dwarf pa normalna i je high speed...sto nije... znam sa sandisk ima pro, ultra extreme II, extreme III i extreme IV nije , obicna je magic gate extreme , extreme 2 , extreme 3 , HG , ultra speed oznacavaju brzinu memory stick kartica magic gate isto oznacava brzinu ali to je ona najsporija (obicna)
Pravila foruma
Bookmarks