Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Sisak
    Mobitel
    iPhone 4
    Operater
    t-mobile
    Postova
    796
    Bodovi
    7.628
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.628, Nivo: 20
    Bodovi: 7.628, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dobro, odi u far plugins i izbrisi svoj sefp i onda kopiraj ovaj http://www.box.net/shared/7i6jpqsvf8 na mjesto starog, udji u folder i napravi patching, onda odi u phone xs++ i flashaj main sa ovim http://www.box.net/shared/6bqbosv134
    sad mozes normalno u far tako da izaberes skriptu za w800 cid 49 i napravi sve sta trebas
    kad si gotov odi opet u far ali ovaj puta u main folder i kopiraj ovo u njega
    http://www.box.net/shared/2c4o4vyqh0
    Pobjeda u svađi na forumu je kao pobjeda na Specijalnim olimpijskim. Ni jedno ni drugo ne umanjuje činjenicu da si retardiran

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao FREAKed Pregledaj post
    dobro, odi u far plugins i izbrisi svoj sefp i onda kopiraj ovaj http://www.box.net/shared/7i6jpqsvf8 na mjesto starog, udji u folder i napravi patching,[/url]
    To je gotovo...sad ovo drugo...znaci stavim u XS++ na flash main firmware...i stavim tu datoteku...?I kad je to gotovo opet moram ici na flash main firmware i zamijeniti sa ovim drugim fileom...?


    http://www.esato.com/board/viewtopic...125323&start=0
    ONLY CID29 and CID36 supported, CID49 not supported.

    Zasto tamo pise da se CID49 nije supprtiran...?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 37
    Posljednji post: 31-07-2006, 17:06
  2. Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-07-2006, 21:17
  3. Namjerno ubacivanje virusa u kompjuter
    By Celikkk in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 04-06-2006, 16:44
  4. Call manager
    By speedcats in forum Windows Mobile
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 24-02-2006, 23:57

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove