Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    METKOViĆ
    Mobitel
    N95 8gb
    Postova
    1.336
    Bodovi
    17.084
    Nivo
    31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Bodovi: 17.084, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao FREAKed Pregledaj post
    ne mora instalirat flash drivere jer ne bi ni do tu dosao da mu nisu instalirani, nego vjerojatno ima cid 49 telefon pa ga nije flashao sa .ssw-om

    mora imat flash drivere!
    kad ima cid 49 telefon kao i ja onda kad nebi flesao onaj ssw fajl pokazao bi mu FS i FLASH i kad bi usao u jedno od tih upalio bi mu se mob.a on vjerovatno nije far patchao i stavio odgovarajuce fajlove u SEFP za cid49 i onda mu kaze script fs_mode bla,bla,...to je i meni prvi put bilo.
    Zadnji uredio blizzard : 08-06-2007 u 11:50
    R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
    I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
    Bye,bye SE modding......out of here -later.

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tu se prepucavate,a ja i dalje nisam dobio odgovor...i neznam...upalim sve ide dobro prepozna mi mob i kad ocu uci u FS mi baci taj hebeni error...!

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao blizzard Pregledaj post
    mora imat flash drivere!
    kad ima cid 49 telefon kao i ja onda kad nebi flesao onaj ssw fajl pokazao bi mu FS i FLASH i kad bi usao u jedno od tih upalio bi mu se mob.a on vjerovatno nije far patchao i stavio odgovarajuce fajlove u SEFP za cid49 i onda mu kaze script fs_mode bla,bla,...to je i meni prvi put bilo.pa onda ti nesto
    I gdje da skinem taj patch i kamo da stavim taj patch...?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 37
    Posljednji post: 31-07-2006, 17:06
  2. Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-07-2006, 21:17
  3. Namjerno ubacivanje virusa u kompjuter
    By Celikkk in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 04-06-2006, 16:44
  4. Call manager
    By speedcats in forum Windows Mobile
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 24-02-2006, 23:57

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove