mora imat flash drivere!
kad ima cid 49 telefon kao i ja onda kad nebi flesao onaj ssw fajl pokazao bi mu FS i FLASH i kad bi usao u jedno od tih upalio bi mu se mob.a on vjerovatno nije far patchao i stavio odgovarajuce fajlove u SEFP za cid49 i onda mu kaze script fs_mode bla,bla,...to je i meni prvi put bilo.



Odgovori uz citat

Bookmarks