Ja se isto dvoumim između T-Mobilea i Tele2. Vidjet ću do kolovoza kako će stvari stajati sa operaterima, ali jedan mob moram ponijeti, jer se bez njega osjećam kao bez glave.
Ja se isto dvoumim između T-Mobilea i Tele2. Vidjet ću do kolovoza kako će stvari stajati sa operaterima, ali jedan mob moram ponijeti, jer se bez njega osjećam kao bez glave.
AKo ti ista znaci, ja sam bio bas negdje u toj regiji... Nije Miami nego u Tampi i Tmobile je radio odlicno...
Bookmarks