Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Angry

    Ništa mi se nije promjenilo... i dalje mi ne prolazi famoznu granicu za mene od 600kbps

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoranZagorje Pregledaj post
    Ništa mi se nije promjenilo... i dalje mi ne prolazi famoznu granicu za mene od 600kbps
    Nisi mi jasan. Pa jesi prijavio kvar t-comu? Ako jesi kaj su ti rekli?

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post
    Nisi mi jasan. Pa jesi prijavio kvar t-comu? Ako jesi kaj su ti rekli?
    Prošli tjedan sam imao problema sa samim spajanjem...nazvao ih i riješili su mi taj problem... no što se tiče brzine....nisam ih zvao.... već znam što će mi reći: vi ste na samoj granici dostupnosti signala i to je normalno da vam je brzina manja....trala la la" mislim da neću ništa postići...pa neznam, da ih ipak nazovem?

    Ipak mi ne prelazi 550 kbps, a downlod mi je između 30-40 KB/s a rjetko mi zna biti do 80....

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoranZagorje Pregledaj post
    Prošli tjedan sam imao problema sa samim spajanjem...nazvao ih i riješili su mi taj problem... no što se tiče brzine....nisam ih zvao.... već znam što će mi reći: vi ste na samoj granici dostupnosti signala i to je normalno da vam je brzina manja....trala la la" mislim da neću ništa postići...pa neznam, da ih ipak nazovem?

    Ipak mi ne prelazi 550 kbps, a downlod mi je između 30-40 KB/s a rjetko mi zna biti do 80....
    LOL, pa normalno da ih trebaš nazvati, kaj imaš za izgubit, neće te pojest...

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post
    LOL, pa normalno da ih trebaš nazvati, kaj imaš za izgubit, neće te pojest...
    Ma budem ih sutra...ma ja sam sam kriv što ih nisam i prije zvao... koristim adsl već 11 dana a dobro sam upoznat sa brzinama i svime...uopće ne vidim razloga zašto nebi...e baš me ludo zanima što će mi reći... sutra ću ih nazvati i ovdje ću staviti što će mi reći...

  6. #6
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    D. Stubica
    Mobitel
    LG Optimus P350
    Operater
    Tele2
    Godina
    47
    Postova
    575
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoranZagorje Pregledaj post
    Ma budem ih sutra...ma ja sam sam kriv što ih nisam i prije zvao... koristim adsl već 11 dana a dobro sam upoznat sa brzinama i svime...uopće ne vidim razloga zašto nebi...e baš me ludo zanima što će mi reći... sutra ću ih nazvati i ovdje ću staviti što će mi reći...
    Sam ti njih zovi, reci ti njima, da ces im tolko placat kolko brzinu imas, pocni malo galamit, spomeni sekiru neku u kontekstu razgovora, pa da vidis kaj ce se brzina povecat
    Give me a kiss to build a dream on, And my imagination will thrive upon that kiss
    Sweetheart, I ask no more than this, A kiss to build a dream on

  7. #7
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    754
    Bodovi
    21.128
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Bodovi: 21.128, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Wink

    Evo zvao ih danas...potužio se i razgalamio sve u šesnaest...odmah je operater prijavio kvar jer fakat je to mala brzina... i rekao da će me kontaktirati kad će problem biti riješen...e što me ludo zanima kada će to biti... javit ću ovdje šta su riješili..


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Stavljanje jezika po zelji bez koristenja Phoenixa - jednostavnije
    By DD4ever in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 17-02-2007, 00:12
  2. Problem sa shareanjem internet veze
    By frish in forum Aplikacije
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-12-2006, 11:09
  3. Gamers internet tunnel-LAN i INTERNET
    By najvrzi in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 16-12-2006, 10:57
  4. Kako se spojiti na Internet u Hrvatskoj
    By josip_b in forum Mreža
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-06-2006, 19:12

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove