a da li ti je broj registriran i da li si u +clubu? stvar važi samo za registrirane korisnike
a da li ti je broj registriran i da li si u +clubu? stvar važi samo za registrirane korisnike
dosta vas koji su dobili pare a nisu dobili poruku za onih 15 kn misli da su nagraženi a to je i istina.![]()
nagražuje vas +club ovisno koliko ste naplatili na račun protekli mijesec i kolko ste u mreži.http://www.t-mobile.hr/1/10-50-00-00-00.asp ja sam osobno ostao kratkoh rukavajer nisam dobio poruku a naplatio račun s 50 kn.
![]()
zovem szk i kažu ako nisi dobio poruku o 15 kn onda ništa![]()
Bookmarks