Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Hybrid View

  1. #1
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a da li ti je broj registriran i da li si u +clubu? stvar važi samo za registrirane korisnike

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Dec 2002
    Lokacija
    tu,odma iza kantuna...
    Mobitel
    5800 XM & BB 8520
    Operater
    Vip.me & T-brothers
    Postova
    476
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Inovator Pregledaj post
    a da li ti je broj registriran i da li si u +clubu? stvar važi samo za registrirane korisnike
    Ja niti sam registriran niti u clubu pa sam dobio 10 kuna. Ma tko ce njih znati kako to funkcionira!
    ...also known as El'AnDrA...

  3. #3
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Uljanik, i to gornji
    Mobitel
    W750limited edition+hpm70
    Operater
    T Mobile,
    Postova
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dosta vas koji su dobili pare a nisu dobili poruku za onih 15 kn misli da su nagraženi a to je i istina.
    nagražuje vas +club ovisno koliko ste naplatili na račun protekli mijesec i kolko ste u mreži.http://www.t-mobile.hr/1/10-50-00-00-00.asp ja sam osobno ostao kratkoh rukava jer nisam dobio poruku a naplatio račun s 50 kn.
    zovem szk i kažu ako nisi dobio poruku o 15 kn onda ništa


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [ANKETA] Koji mob trenutno koristiš ?
    By Mi5h0 in forum Chataonica
    Odgovora: 417
    Posljednji post: 12-01-2011, 20:40
  2. Simpa unlimited opcija again
    By Lejzermaster in forum T - Mobile
    Odgovora: 199
    Posljednji post: 02-12-2007, 01:51
  3. T-mobile - Simpa: Ponuda kakva se ne propušta!
    By sms freak in forum T - Mobile
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 15-02-2006, 14:02
  4. Kupnja Simpa paketa u Prosat-u
    By gost01 in forum Siemens - Ostalo
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-02-2005, 16:55
  5. Koliki vam je račun za internet???
    By whiteboy in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 100
    Posljednji post: 17-07-2003, 18:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove