Ajd hvala bogu da su se i oni oglasili.Al sve je to neš nešta slabo.Za takvu jednu mrežu su stvarno malo preškrti.
TAMBURAŠ POKRAJ DUNAVA
moja simpa kartica je jos uvijek aktivan...u t-shitu je aktivirana vec 7 godina..jos kad su poceli sa 6 brojeva...i meni nije dosla nikakva poruka i nikakvoj akciji...danas zovem szk...i kazu mi da nemogu nista dobiti ako nadoplatim racun...e sad..koliko si ti onda na t-shitu...sto godina kad ti mozes dobiti a ja ne????
Bookmarks