Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Hybrid View

  1. #1
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Wrong Pregledaj post
    Za 50,100 ili 200 dobiješ 5 kn, od 5.4-20.4 Za 25 kuna ništa...

    očito je individualno, stara mi je dobila SMS za 15 KN na sve uplaćene iznose.

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    SOTIN/VU
    Mobitel
    SONY ERICSSON W200i
    Operater
    TELE2
    Postova
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ajd hvala bogu da su se i oni oglasili.Al sve je to neš nešta slabo.Za takvu jednu mrežu su stvarno malo preškrti.
    TAMBURAŠ POKRAJ DUNAVA

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    6P | Pixel3
    Operater
    Tele2
    Godina
    34
    Postova
    2.307
    Bodovi
    23.828
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Inovator Pregledaj post
    očito je individualno, stara mi je dobila SMS za 15 KN na sve uplaćene iznose.
    vjerojatno je svakom drukčije, valjda ovisi koliko je korisnik u njihovoj mreži..
    kao ono što dobiješ nešto para ako kupiš bonove 100+ pa ako si dugo u mreži njihovoj dobiješ više..
    ja sam baš danas dobio 24 kn

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    663
    Bodovi
    10.785
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao a.k. Pregledaj post
    vjerojatno je svakom drukčije, valjda ovisi koliko je korisnik u njihovoj mreži..
    kao ono što dobiješ nešto para ako kupiš bonove 100+ pa ako si dugo u mreži njihovoj dobiješ više..
    ja sam baš danas dobio 24 kn
    moja simpa kartica je jos uvijek aktivan...u t-shitu je aktivirana vec 7 godina..jos kad su poceli sa 6 brojeva...i meni nije dosla nikakva poruka i nikakvoj akciji...danas zovem szk...i kazu mi da nemogu nista dobiti ako nadoplatim racun...e sad..koliko si ti onda na t-shitu...sto godina kad ti mozes dobiti a ja ne????


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [ANKETA] Koji mob trenutno koristiš ?
    By Mi5h0 in forum Chataonica
    Odgovora: 417
    Posljednji post: 12-01-2011, 20:40
  2. Simpa unlimited opcija again
    By Lejzermaster in forum T - Mobile
    Odgovora: 199
    Posljednji post: 02-12-2007, 01:51
  3. T-mobile - Simpa: Ponuda kakva se ne propušta!
    By sms freak in forum T - Mobile
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 15-02-2006, 14:02
  4. Kupnja Simpa paketa u Prosat-u
    By gost01 in forum Siemens - Ostalo
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-02-2005, 16:55
  5. Koliki vam je račun za internet???
    By whiteboy in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 100
    Posljednji post: 17-07-2003, 18:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove