Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    6P | Pixel3
    Operater
    Tele2
    Godina
    34
    Postova
    2.307
    Bodovi
    23.828
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Bodovi: 23.828, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Inovator Pregledaj post
    očito je individualno, stara mi je dobila SMS za 15 KN na sve uplaćene iznose.
    vjerojatno je svakom drukčije, valjda ovisi koliko je korisnik u njihovoj mreži..
    kao ono što dobiješ nešto para ako kupiš bonove 100+ pa ako si dugo u mreži njihovoj dobiješ više..
    ja sam baš danas dobio 24 kn

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    663
    Bodovi
    10.785
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao a.k. Pregledaj post
    vjerojatno je svakom drukčije, valjda ovisi koliko je korisnik u njihovoj mreži..
    kao ono što dobiješ nešto para ako kupiš bonove 100+ pa ako si dugo u mreži njihovoj dobiješ više..
    ja sam baš danas dobio 24 kn
    moja simpa kartica je jos uvijek aktivan...u t-shitu je aktivirana vec 7 godina..jos kad su poceli sa 6 brojeva...i meni nije dosla nikakva poruka i nikakvoj akciji...danas zovem szk...i kazu mi da nemogu nista dobiti ako nadoplatim racun...e sad..koliko si ti onda na t-shitu...sto godina kad ti mozes dobiti a ja ne????


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [ANKETA] Koji mob trenutno koristiš ?
    By Mi5h0 in forum Chataonica
    Odgovora: 417
    Posljednji post: 12-01-2011, 20:40
  2. Simpa unlimited opcija again
    By Lejzermaster in forum T - Mobile
    Odgovora: 199
    Posljednji post: 02-12-2007, 01:51
  3. T-mobile - Simpa: Ponuda kakva se ne propušta!
    By sms freak in forum T - Mobile
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 15-02-2006, 14:02
  4. Kupnja Simpa paketa u Prosat-u
    By gost01 in forum Siemens - Ostalo
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-02-2005, 16:55
  5. Koliki vam je račun za internet???
    By whiteboy in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 100
    Posljednji post: 17-07-2003, 18:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove