Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Pozivni 058
    Mobitel
    Puna ladica
    Operater
    T-Vip2
    Godina
    54
    Postova
    3.113
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao sodom Pregledaj post
    upravo na ppc warez postoji app za pc preko koje se svaki cab može instalirat desnim klikom miša na njega i opcijom za instaliranje caba preko active synca.dobro je znati.
    Vidiš, na to nisam naletio, korisna informacija mada ja skidam direktno s neta na uređaj.

  2. #2
    nihilistic Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3G 16Gb
    Operater
    vip
    Postova
    4.800
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Drug Mile Pregledaj post
    ja skidam direktno s neta na uređaj.
    fancy
    @ljevi, da bi ugasio aktivirani gprs potrebno je držati nekoliko sekundi "crvenu slušalicu" i preporučam spb gprs monitor.
    angels might have been eaten.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Mobitel sa - i mode
    By Beta in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-04-2004, 13:53
  2. novi UMTS mobitel
    By 3aTmr in forum Siemens - Ostalo
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-10-2003, 19:13
  3. Opišite svoj mobitel
    By tratincica in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 15-08-2003, 20:44
  4. novi MMS sw na VIP-u
    By KaKaV NeReD in forum Općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-08-2002, 19:00

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove