pa to si ti vec spomenuo prije mene pa nisam opisivao, mislim da nije potrebno to je ''prosto ko' pasulj''
Izvorno postao blur ''prosto ko' pasulj'' Jest, vala, aman, nije zgorega ponovit, da se čovjek ne bi mučio, k'o ja kad sam pola dana pokušavao s kompa pokrenut .cab i dobivao "not valid win32 application" i razbijao glavu
Pravila foruma
Bookmarks