Kao što je dijan već napomenuo da veća kartica ne usporava mob što je istina, ali i istina je da na v360v neće raditi kartica veća od 512mb, no na yuetu (V360) radi i kartica od giga, mislim da je to netko već napomenuo na forumu. Tako da ako ti nije žao garancije onda preporučujem flash sa yuetovim MP-om (ja osobno mam 2.1 i odličan je)!
A što se tiče tvoje spore kartice, možda ćeš odgovor pronaći
ovdje!!!
Bookmarks