Ja imam K5 na W810i i poklopac uopće ne strši, malo se teže otvara i zatvara, ali nije big deal, ionako se to rijetko radi.

Wizard se i meni palio, ali to se ugasi negdje u meniju. Prebacivanje traje cca minutu

Otkad imam dual SIM telefoniram više za manje love