= Citat = Izvorno postao mali David Pregledaj post
Naravno da nebi radile. Na usb slusalicama ima jos ugradjeno pojacalo, ali nitko jos nije probao, mada mislim da nebi radilo.
mene sad zanima kak to da su slušalice od L7 stareo, pa mini-USB konektor na mobu kak na L7 tak i na V360 ima 5 kantakta. ajd ono s pojačalom bi još prošlo ipak su krajnja 2 + i -, ali onaj srednji je za neku sinkronizaciju ili tak nekaj, ajd po tom kontaktu bi još išel audio signal tj slušalice bi bile mono.
e ali nikak nemože biti stereo jer po podatkovnim kontaktima tj DATA+ i DATA- putuju samo digitalne informacije tj binarni podaci 1 i 0. , a zvuk je analogni i da vam velim u takvim slišalicama nema stereo signala nek su na pločici u kučištu šlušalica nalemljeni blok kondenzatori malog kapaciteta koji rade fazni pomak između lijevog i "desnog" kanala. tak da se na izlazu ne čuje stereo zvuk nek virtulizirani mono ak znate kaj bi to značilo. ovo je isprobano i izmijereno na osciloskopu. e da objasnim fazni pomak:
ovi kondenzatori "zakašnjuju" struju u jednoj slušalici tak da naprave mali vremenski razmak između jedne i druge slušalice.
da i "blok kondenzator" je kondenzator za izmjenične struje i napone a pošto je zvuk izmjeničnih struja i napona trebaju biti takvi kondenzatori.