to kaj ti imaš je dupli mono tj. rade ti obadvije slušalica ali s jednakim zvukom znači ti pustiš pjesmu u kojoj zvuk prelazi s jedne slušalice na drugu kao u filmovima kad preko tebe prođe helikopter onak zvuk prolazi s jedne strane na drugu to je stereo a na tvojim slušalicama je i na jednoj i na drugoj stalno isti zvuk nema podjele da na jednoj svira bas a na drugoj gitara itd...


Odgovori uz citat


Bookmarks