Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 107

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    to kaj ti imaš je dupli mono tj. rade ti obadvije slušalica ali s jednakim zvukom znači ti pustiš pjesmu u kojoj zvuk prelazi s jedne slušalice na drugu kao u filmovima kad preko tebe prođe helikopter onak zvuk prolazi s jedne strane na drugu to je stereo a na tvojim slušalicama je i na jednoj i na drugoj stalno isti zvuk nema podjele da na jednoj svira bas a na drugoj gitara itd...
    |\/|0T0r0La

  2. #2
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eee... evo ja kupio ove slusalice tvrtke Koracell



    S vezicom za nošenje playera
    konektori: 3.5 mm i 2.5mm
    visoka kvaliteta zvuka
    kabel zaštićen tekstilom

    Specifikacije:
    - driver unit: 15MM
    - impedance: 32
    - sensitivity 119DB S.P.L at 1kHZ
    - frequency response: 20-20,000Hz
    - max. power input: 10mW
    - cord lenght: 1,2M

  3. #3
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    to kaj ti imaš je dupli mono tj. rade ti obadvije slušalica ali s jednakim zvukom znači ti pustiš pjesmu u kojoj zvuk prelazi s jedne slušalice na drugu kao u filmovima kad preko tebe prođe helikopter onak zvuk prolazi s jedne strane na drugu to je stereo a na tvojim slušalicama je i na jednoj i na drugoj stalno isti zvuk nema podjele da na jednoj svira bas a na drugoj gitara itd...
    Sve to stoji, i tvoje objašnjenje stereo i mono zvuka, i ja to dobro znam....
    Ali ako ja nemam stereo zvuk, kako je moguće da na jednoj pjesmi(neznam sad točno kojoj) gitara se čuje u samo lijevoj slušalici, a ostalo u desnoj, mislim stvarno, pa nismo mi ostali koji tvrdimo tak glupi da ne razlikujemo mono/stereo.
    A opet, ako i je mono ali NIJE, koga vraga paše u utor od motorole V360 konektor od 4 kontakta, to stvarno ne kužim. Onda bi napravili za tri kontaka i pa slušaj.

  4. #4
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    h

    hvala ti alex1

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Postova
    633
    Bodovi
    14.513
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.513, Nivo: 29
    Bodovi: 14.513, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sory krivi post.
    "Tko pocne trcati za srecom, uvidjet ce da ona od njega bjezi." - H.E.Fosdick

  6. #6
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Motorola v360
    Operater
    VIP, T-Mobile
    Godina
    49
    Postova
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    V360 ima stereo zvuk..... majko mila pa jel to treba stalno ponavljati.....

  7. #7
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eto, slučajno nakon dugo vremena, jer sam pokidao adapter dođoh pogledati raspored pinova jer sam ga davno ostavio na ovom forumu (pa naiđoh na hrpu threadova da li postoji stereo ili ne...

    Summary :
    1. V360(v) ima stereo izlaz na 2.5 mm izlazu za slušalice.
    2. Pinovi su razmješteni onako kako sam napisao u svom prvom postu http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=371793&postcount=7
    3. Oni koji kupe adapter sa 2.5>3.5 nemaju stereo nego imaju lijevi kanal na jednoj ili na obje (ako malo izvuku jack) jer je adapter na banani od 3 pina.
    4. Oni koji uzmu slušalice od Nokie ili nekog drugog vendora, moraju prelemiti kontakte jer koriste drugi raspored pinova.
    5. Ako nabavite 4-pin bananu od nekoga starog hands-free uređaja provjerite preko instrumenta kako su spojene žice (moguće je da su neke spojene zajedno iako ima 4 žice)
    6. Stereo radi samo i jedino ako su žice spojene prema shemi u točki 2 i ako se koristi banana sa 4 pina.

    BTW, što se tiče slike rastavljenog konektora odgovor je već dan
    prsten je masa, prvi brijeg je R, drugi L, a treći MIC.

    Pozdrav svima !

    Šmigy
    ing. elektrotehnike, smjer elektronika.

  8. #8
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cijena i gdje si uzeo?

  9. #9
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kupio sam ih u Plodinama oko 30-ak kuna!

  10. #10
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Postova
    633
    Bodovi
    14.513
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.513, Nivo: 29
    Bodovi: 14.513, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gle nema sanse da ti te sluske daju stereo zvuk , mozes samo dobit mono na obje sluske, ali to sa original slusalicama za mp3/mp4 nema sanse jer je razliciti raspored pinova(moras lemiti), a kaj se tice tih slusalica pocinju boliti uske poslije intezivnijeg koristenja.
    "Tko pocne trcati za srecom, uvidjet ce da ona od njega bjezi." - H.E.Fosdick

  11. #11
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zna Li Onda Netko Gdje Mogu Kupiti Slusalice Za Motorolu V360v I Da Mogu Slusati Na Obadvije Slusalice??????

  12. #12
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    motorola milestone
    Operater
    Vip
    Postova
    103
    Bodovi
    10.731
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.731, Nivo: 24
    Bodovi: 10.731, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mihha Pregledaj post
    Zna Li Onda Netko Gdje Mogu Kupiti Slusalice Za Motorolu V360v I Da Mogu Slusati Na Obadvije Slusalice??????
    ima u Bologni u mediaworldu hrpa usb slusalica, ali meni nisu trebale pa nisam kupio
    povratak motoroli :)

  13. #13
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Postova
    633
    Bodovi
    14.513
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.513, Nivo: 29
    Bodovi: 14.513, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ram 3 , Ebay, neznam jeli ima u Crazyshopu, i mislim da sam procitao negdje na forumu da je bilo u nekom centru(misli da mercatone) ali nisam siguran, a mozes otic do najblizeg elektroshopa kupit banana 2.5mm muski utikac VAZNo da je cetveropolni i da ide do kraja u mob, sheme imas u ovoj temi i malo lema , lemilica i radi .
    "Tko pocne trcati za srecom, uvidjet ce da ona od njega bjezi." - H.E.Fosdick

  14. #14
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mihha trebaju ti slušalice s četiri kontakta, a ne tri kako ti imaš.

  15. #15
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Slavonski Brod - Vinogorje
    Postova
    1.343
    Bodovi
    11.570
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.570, Nivo: 25
    Bodovi: 11.570, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A vid ovo:
    Uzmes mini usb sluske, ukpcas i slusas na stereo

  16. #16
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ok. Međutim kvaliteta slušalica koje možeš kupiti sa usb konektorom i nije baš neka... Ja ipak više volim svog Senna

  17. #17
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1. svejedno
    2. isprobaj sam kako treba makar imaš i shemu u postu 102
    3. ima post 102
    4. svejedno jedini uvjet je da imaju 4 pina ( to ti je 3 one crne crtice na jacku )
    |\/|0T0r0La

  18. #18
    Forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    OS
    Postova
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E ovako uzeo sam slušalice koje sam dobio sa mob-om ... one sa jednom slušalicom i preradio sam ih na 2 slušalice - mono zvuk... evo mali tutorial kako sam radio:
    -klik na sliku za povečati ju

    uzeo sam slušalice (odnosno Slušalicu):



    ... otvorio sam ih .. i otvorio sam ih tako da sam POLAKO I OPREZNO gurnio tanki odvijač sastrane gdje prolazi žica od slušalice:



    i evo kako izgleda unutra u kutiji od mikrofona (slika). Unutra se nalazi mikrofon i mala plocica sa par sitnih komponenti a kabel od slušalice prolazi kroz kutiju:



    Uzeo sam stare slušalice od mp3 playera (možete uzeti od bilo čega):


    ...I odcijekao sam dio sa slušalicama ... jedan dio mi je krači a jedan duži (tako da i ona duža ide iza vrata (vi možete kako god hočete):



    Kada ogulite izolaciju sa kabla (oprezno nesmije se oštetiti one dvije žice ispod) pojaviti ce vam se Crvena i Bakrena žica ... ona crVena vam je + (ali nama nije važno kaja je plus a koja minus jer spajamo crvenu sa crvenom i bakrenu sa bakrenom).
    Na tim žicama vam se nalazi tanak sloj laka koji sam ja upaljačem spalio (mozete i na druči način - a njega skidam da mi nesmeta kod lemljnja i da ima bolji spoj) - Sa plamenom upaljača proči pokraj žice da se "otopi lak" - Znači ne izravno plamen da ne spalite žicu:





    Usafrčete sve tri žice ( oba dvije od slušalica i ona jedna sto ide iz kutijice) - i zalemite ih zajedno i DOBRO izolirati ih da se nedodiruju (ja sam amlo vise ostavio zice i kad sam zalemio otcjekao sam vrhove da nebudu tako jako dugači lemovi):


    Kada sam sklapao to nazad shvatio sam da moram makniti mikrofon jer mi ne stane sve zajedno pa sam ga odlemio (maknio sam mikrofon jer sam dobro izolirao i zbog toga napravio kvrgu i nije mi stalo sve zajedno ... da sam malo preciznije rezao kablove i preciznije (majstorski) izolirao stalo bi sve skupa ali meni ne treba mic pa sam ga maknio.

    Ovako izgleda završni proizvod: Znači 2. slušalica - MONO zvuk.





    Ovo mi je super dok si ne kupim neke slušalice (npr od nokie) sa 4 pina. Znači princip je isti - otvori se kutijica od mic - prespoji se (jer je drugačiji raspored pinova) i to je to.
    Radio sam sa ovim slušalicama jer mi trebaju neke dok si ne kupim neke druge polovne pa da si napravim Stereo (Znam da neki kazu da ne moze biti stereo preko 2.5 na v360 - nemojte opet počinajti tu raspravu ...)

    TRAŽIM NEKE STARE SLUŠALICE OD 2.5mm SA 4-pola PA AKO IMATE VIŠKA NEKE JAVITE MI SE SAMO PREKO PM-a...

    Zvuk je dobar ... bolje nego da imam samo jednu slušalicu...


    I ZPAMTITE OVAJ TUTORIAL JE RADIO PROFESIONALAC I NA SVE ŠTETE NASTALE OPONAŠANJEM OVDJE VIĐENOG NE ODGOVARAM JA.
    Zadnji uredio doofy : 13-06-2008 u 18:11


 
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrvaPrva 1 2 3 4

Slične teme

  1. Odgovora: 15
    Posljednji post: 16-03-2006, 11:19
  2. v360 (SD memory kartica i slučalice)
    By zrino in forum Motorola
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 13-12-2005, 22:54
  3. Pokvarene slušalice
    By .El Nino. in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 25-11-2005, 21:04
  4. Mpx200 stereo slušalice
    By sstrizic in forum Windows Mobile
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 28-10-2005, 03:00
  5. STEREO SLUŠALICE za mpx200
    By klda in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-02-2005, 21:57

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove