jel vi znate kak zgleda motorolina banana uticnica evo kako: http://img179.imageshack.us/my.php?i...sc004752th.jpg .
ajd mi recite gdje je tu desni kanal????????
imas masu, mikrofon i lijevi kanal a di je desni kanal???
jel u zraku mozda??? mozete mi objasnit od kud stereo??? vi svi imate mono slusalice samo kaj su vam se sa tim konektorom od 4 pina spojili desni i lijevi kanal pa salje na oba signal. molim odgovor!!!!!!!!


Odgovori uz citat
Bookmarks