Šta ne bi neki Sygic ili Navigon tu mogao odraditi svoje, a i Copilot nije za odbaciti.
Šta ne bi neki Sygic ili Navigon tu mogao odraditi svoje, a i Copilot nije za odbaciti.
Neznam , ako može !
Toliko je uređaja s različitim rezolucijama , da se u svemu ne mogu snaći . To se više ne može pratiti , proizvođači su "podivljali" i natječu se ko' će izbaciti uređaj s što većom rezolucijom , mislim da su malo pretjerali . Isto tako pretjerana je i sama navigacija na uređaju od 7 ili 8 - 10" (inch) . U nekim zemljama EU zabranjena je navigacija na uređajima većim od 5" (incha) , osim tvornički ugrađenih u vozilo ne većih od 7" .
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks